Перейти до основного вмісту

Інновації у молочній галузі: досягнення наших студентів


 Майбутнє молочної галузі будується вже сьогодні!

✨️Наші студенти спеціальності 181 Харчові технології, ОПП «Зберігання, консервування та переробка молока» вкотре довели, що вони не просто навчаються, а створюють інновації! 🚀
👩‍🎓Нещодавно студентки 3 курсу Технологічне Відділення ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" Сітракова Т., Ткаченко С. взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «МОЛОДЬ – АГРАРНІЙ НАУЦІ І ВИРОБНИЦТВУ» на базі Білоцерківський національний аграрний університет
☝️У секції «Новітні технології виробництва та переробки продукції тваринництва, харчові технології» вони презентували результат своєї роботи інтегрованого гуртка "Майстерня смаку", а саме розробку, яка поєднує традиційну якість та суперфуди:
🧈 Тема роботи: «Розробка технології вершкового масла з обліпихою» (керівники Лідія Дудник, Наталія Поліщук)
⁉️Чому це важливо?
Студентки працювали над продуктом, який не лише смакує, а й несе користь організму завдяки вітамінному складу обліпихи. Це реальна відповідь на запит сучасного ринку на функціональні харчові продукти!
🏆 Результат: Наші здобувачі вищої освіти гідно захистили свої ідеї та отримали сертифікати, що підтверджують високий рівень підготовки та науковий потенціал.
👏Пишаємося нашими студентами, які поєднують креативність із науковим підходом! Далі — більше впроваджень та нових смаків! 💛🧡

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології