04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул.
Під час інструктажу розглянуто:
• дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
• алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»;
• правила пожежної безпеки та електробезпеки;
• профілактика шлунково-кишкових захворювань;
• поведінка в громадських місцях;
• правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами;
• користування громадським транспортом;
• попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури;
• правила безпечного поводження на річках і водоймах.
Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті.
Коментарі
Дописати коментар