Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК.
Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування. 

Коментарі
Дописати коментар