Перейти до основного вмісту

Кваліфікаційний іспит складено — вітаємо випускників!

 

Кваліфікаційний іспит складено: нове покоління професіоналів готове до старту!
☝️Сьогодні особливий день для ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" та студентів Технологічне Відділення спеціальності 181 Харчові технології!
👩‍🎓Випускники освітньо-професійних програм «Зберігання, консервування та переробка молока» та «Зберігання, консервування та переробка м’яса» успішно підтвердили свої знання та майстерність під час кваліфікаційного іспиту.
☝️Це був непростий шлях: від перших лабораторних робіт до опанування складних технологічних процесів. Студенти продемонстрували глибоке розуміння стандартів якості, тонкощів переробки сировини та сучасних підходів до виробництва харчових продуктів. 🧀🥩
🤗Ми пишаємося кожним! Попереду — великий професійний шлях, реальні виробництва та можливість дбати про те, щоб на столах українців були лише якісні та безпечні продукти.
👏 Вітаємо! Бажаємо професійного зростання, цікавих проєктів та невичерпної енергії!
Майбутнє харчової промисловості України — у надійних руках! 🇺🇦✨

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології