Перейти до основного вмісту

Виїзне заняття в молочному виробництві: теорія та практика в дії

 Студенти відділення харчових технологій та енерговиробництва ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" спеціальності 181 Харчові технології, ОПП «Зберігання, консервування та переробка молока» мали унікальну можливість провести виїзне лабораторне заняття на сучасному підприємстві молочної промисловості!
☝️Це був не просто екскурсійний візит, а справжнє практичне занурення у виробничий процес під час якого студенти:
🧪самостійно виконували низку лабораторних аналізів та досліджень якості сировини, застосовуючи знання, отриманих у коледжі;
⚗️отримали безцінний досвід роботи зі справжнім обладнанням та в реальних умовах виробництва;
📝детально ознайомилися з усіма етапами виробництва одного з найулюбленіших продуктів — сиру Бринза!
🍚побачили, як молоко перетворюється на сир: від приймання сировини та пастеризації до згортання, формування, соління та дозрівання.
👩‍🔬поспілкувалися з інженерами та технологами підприємства, отримавши відповіді на свої запитання та зрозумівши практичні аспекти контролю якості та оптимізації процесів;
🧈смакували різні види сиру з асортименту, що виробляє підприємство.
💡 Такий формат навчання є ключовим для підготовки висококваліфікованих спеціалістів.
Він дозволяє:
📍поєднати теорію з практикою;
📍набути реальних виробничих навичок;
📍побачити роботу сучасного високотехнологічного обладнання.
‼️Практика — крок до майстерності!
🤗Щиро дякуємо Кравченко Н.В. за цікаву і змістовну екскурсію, керівництву ТОВ Мілк Груп за гостинність, відкритість та можливість поділитися безцінним досвідом!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології