Перейти до основного вмісту

Впевнена гра: участь у турнірі з шашок!

 


12 березня 2025 року в шахово-шашковому клубі КЗ БМР ДЮСШ «Юність» відбувся відкритий чемпіонат Білоцерківської міської територіальної громади з шашок серед навчальних закладів.
Збірна команда ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" взяла активну участь у змаганнях у складі:
Дівчата:
  • Воронко Анастасія (група В-21)
  • Михальська Марина (група Т-312)
Юнаки:
  • Сподін Іван (група К-12)
  • Літвак Роман (група Т-12)
У безкомпромісній та напруженій боротьбі дівоча команда коледжу виборола почесне І місце, а юнацька команда посіла ІІ місце.
В особистому заліку Михальська Марина показала високий рівень гри та посіла ІІІ місце.
Щиро вітаємо наших студентів з успішним виступом! Бажаємо їм нових перемог, натхнення та подальших спортивних досягнень!
Висловлюємо вдячність Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради за організацію та проведення змагань.



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології