Перейти до основного вмісту

Що цікавить студентів? Підсумки вибору дисциплін

 

☝️На Технологічне Відділення ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відповідно до Закону України "Про фахову передвищу освіту", Положення про освітні компоненти вільного вибору здобувачів фахової передвищої освіти, завідуючою відділенням харчових технологій та ветеринарної медицини Аллою Старовойтовою, головою циклової комісії - Наталія Поліщук, керівником робочої групи освітньо-професійних програм - Інна Чала для студентів спеціальності 181 Харчові технології ОПП "Зберігання, консервування і переробка молока" та ОПП "Зберігання, консервування і переробка м'яса" з метою забезпечення формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів освіти проведено "ПАРАД ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН".
👉 Студенти 3 курсу мали можливість обирати дисципліни з переліку вибіркових дисциплін, які створюють умови для:
📎 поглиблення професійних знань у межах обраної освітньо-професійної;
📎формування додаткових спеціальних компетентностей;
📎 ознайомлення із сучасним рівнем науково-практичних досліджень.
👉 Після ознайомлення з вибірковими дисциплінами і дискусії щодо пріоритетів, здобувачам освіти було проведено голосування в Google-формі для включення їх до індивідуального навчального плану на 2025/2026 н.р.
Бажаємо здобувачам освіти вдало здійснити свій вибір, посилити свою професійну компетентність!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології