Перейти до основного вмісту

На варті безпеки: екскурсія до рятувального загону!

 












🔰12.03.2025р. в рамках співпраці ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" з КЗ КОР “Мала академія наук учнівської молоді” студенти Технологічне Відділення та Відділення Ветеринарної Медицини груп Т-11, В-12 та Відділення енергетичного машинобудування ВСП ТЕФК БНАУ групи К-12 та їх куратори Поліщук Н.В, Човгун А.М., Панкоша К.Л. відвідали Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.
📍Для студентів було організовано декілька локацій з різними активностями, де студенти могли виконати деякі завдання рятувальників.
📍Під час зустрічі студенти:
🧯дізналися про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів;
🧯побачили, яка техніка та обладнання використовуються під час робіт з виявлення та знищення ВНП.
🧯виконували навчальні роботи з розмінування;
🧯приміряли спеціальні захисні костюми та апарати для захисту органів дихання;
🧯ознайомились з забезпеченням спеціалізованого транспорту та технічними засобами для виконання аварійно-рятувальних робіт.
🤗Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, рятувальники АРЗ СП поділились своїм досвідом, їх розповіді були цікавими, пізнавальними, а головне актуальними!👏
‼️Висловлюємо подяку Начальнику Аварійно-рятувального загону Спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Київській області полковнику служби цивільного захисту Шумигорі С.А.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології