Перейти до основного вмісту

Відвідування сенсорної лабораторії БНАУ

 


🌟 Враження студентів ВСП ТЕФК БНАУ від відвідування сенсорної лабораторії 🌟

Цього тижня студенти групи Т-42 ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" мали можливість відвідати одну з найсучасніших лабораторій університету — сенсорну лабораторію Білоцерківський національний аграрний університет, яка є унікальним простором для досліджень та експериментів у галузі харчових технологій і якості продуктів.

Студенти дізналися про новітні методи аналізу, які використовуються для оцінки якості харчових продуктів, а також ознайомилися з високоточним обладнанням, яке дозволяє проводити детальне тестування огранолептичних властивостей продуктів. 🧪🔬

Це був неймовірно пізнавальний досвід, який допоміг студентам краще зрозуміти важливість сенсорних досліджень у виробництві харчових продуктів та їхній вплив на споживчі звички. Крок за кроком наші студенти набувають практичних навичок, які стануть основою для їхньої подальшої професійної діяльності! 💡👩‍🔬👨‍🔬

Дякуємо ректору Olena Shust та викладачам #БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ БНАУ !!!😊
#ВСПТЕФК #БНАУ #сенсорналабораторія #студенти #наука #освіта #практичнийдосвід






Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології