Перейти до основного вмісту

Зустріч та співпраця з БНАУ

 












24 жовтня 2024 року у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулася зустріч директора коледжу Ольги Харчишиної, завідувачки відділення Алли Старовойтової з заступником декана біолого-технологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету Юрієм Машкіним, а також викладачами Людмилою Загоруй і Оксаною Гребельник.
На зустрічі були окреслені напрями співпраці, які відкривають нові можливості для наших студентів. Крім того, представники Білоцерківського НАУ провели профорієнтаційну роботу зі студентами випускних груп спеціальності 181 Харчові технології, ОПП "Зберігання, консервування та переробка молока" і "Зберігання, консервування та переробка м'яса".
Ця співпраця не лише зміцнить зв'язки з Білоцерківським національним аграрним університетом, але й надасть нашим студентам нові перспективи для розвитку.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології