Перейти до основного вмісту

Фуд-стартап у дії: як ми створили свою першу ковбасу в БНАУ

 

📚 Студенти відділення харчових технологій ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" групи Т-312 під керівництвом викладачів спецтехнологічних дисциплін Євгеній Бєляков та Лідія Дудник гостинно відвідали кафедру харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва Білоцерківський національний аграрний університет.
💭Разом із студентами БНАУ та викладачами Halyna Kalinina та Федорук Наталією Миколаївною провели бінарне заняття-лабораторну роботу на тему: «Виробництво ковбасних виробів». Закріпили теоретичні знання та вдосконалили практичні навички – виготовили варену ковбасу згідно власної рецептури, провели дегустацію. Вдячні за співпрацю і гостинність викладачам і студентам #БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ БНАУ. 🧐




Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Засідання студентського самоврядування!

  Нещодавно у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулося засідання студентського самоврядування відділення харчових технологій та ветеринарної медицини. Його провели завідувачка відділення Алла СТАРОВОЙТОВА та голова ради студентського самоврядування відділення Карина ЧЕБАНИК. У теплій та діловій атмосфері обговорювались ключові питання: підведення підсумків навчального року за ІІ семестр ; план роботи на новий навчальний рік; обговорили та обрали кандидатуру на : педагогічну раду, отримання стипендії міського голови та оримання премії від профспілки. Засідання завершилося конструктивним обговоренням і окресленням подальших напрямів роботи студентського самоврядування.

Безпечні канікули: інструктаж для здобувачів освіти

  04.06.2025 року куратори груп Технологічного Відділення провели інструктаж для здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул. Під час інструктажу розглянуто: • дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій; • алгоритм поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога»; • правила пожежної безпеки та електробезпеки; • безпека дорожнього руху; • профілактика шлунково-кишкових захворювань; • поведінка в громадських місцях; • правила взаємодії з незнайомими людьми та підозрілими предметами; • користування громадським транспортом; • попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; • правила безпечного поводження на річках і водоймах. Основна мета інструктажу — підвищення рівня обізнаності студентів щодо власної безпеки та формування навичок відповідальної поведінки у повсякденному житті. Безпека кожного — це спільна відповідальність.

Успіхи студентів: участь у Всеукраїнському конкурсі!

Студентка Технологічне Відділення Дарина Козакова під керівництвом викладачів Юлія Кульбаченко та Старовойтова Алла взяла участь у ХV Всеукраїнській конференції «Молоді вчені 2025 – від теорії до практики», що відбулася 20 березня 2025 р. в Українському державному університеті науки і технологій. Дарина представила доповідь на тему: "Веганське масло - реальна користь чи дієва маркетингова стратегія". Участь у конференціях надає можливість студентам розширювати знання, отримувати новий досвід, поглиблювати практичні навички та сприяє розвитку критичного мислення. #ВСПТЕФКБНАУ #конференція2025 #технології